Tel: 02 623 10 920 (po-ne 7-22h)

Produkt bol pridaný do zoznamu produktov na porovnanie. Stránku s porovnaním produktov si môžete zobrazit kliknutím sem.

Produkty

Rady a tipy
OTTO CHEMIE - pomôcky pre vyhľadávanie a spotrebu tmelov Lepenie a tmelenie

Značka OTTO CHEMIE pripravila pre užívateľov praktické pomôcky, ktoré sú jednoduché na používanie. Ak si stiahnete aplikáciu OTTOapp pre Android alebo iPhone, získate veľa cenných informácií na jednom mieste. 

Takmer všetky chyby montáže okien Montáž okna

Montáž okna má od roku 2010 svoje pravidlá. To isté však platí aj pre materiály, ktoré sú pri normovej montáži použité. To znamená, že aj kotvy, pásky, fólie, peny a lepidlá treba vyberať, montovať alebo zabudovávať podľa aktuálne platných noriem a reálneho stavu stavby.

Zobraziť všetky Rady a tipy
Aktuality
STABILA R300 - túto vodováhu musíte mať! 31.7 2017

Vodováhy STABILA sú už roky produktmi, po ktorých siahne nejeden profesionál. Pretože chyba v meraní vás môže stáť veľa času a peňazí, vyberajte nástroje, na ktoré sa môžete spoľahnúť a ktoré vám vydržia mnoho rokov. 

Prečo siahnuť po laseri STABILA LAX 300 G? 29.6 2017

Klasické červené laserové línie majú 20% - 30% úroveň viditeľnosti pre ľudské oko. Moderné, inovatívne zelené laserové línie dosahujú až 80% - 90% úroveň viditeľnosti pre ľudské oko. Zelené laserové línie sú až 4-krát viac viditeľné ako bežné červené laserové línie.

Zobraziť všetky Aktuality
Naše projekty
Sme členom
Copyright 2013 - 2017 © ALLMEDIA, spol. s r.o. Všetky práva vyhradené.
design: Studio 001 Vytvárame internetové obchody - All4Shop.sk Vytvárame internetové obchody