Vitajte!

Doprava

Osobné vyzdvihnutie

Služba je bezplatná. Svoj tovar si môžete vyzvdihnúť v našich prevádzkach v Bratislave (Pod gaštanmi 4) alebo v Prešove (Bardejovská 27 - Ľubotice) do 7 dní od potvrdenia o nachystaní objednávky, v opačnom prípade bude objednávka stornovaná. Tovar nadrozmerných rozmerov (PHONOTHERM), vrecovaný tovar (PAGEL) alebo tovar s hmotnosťou vyššou ako 100 kg je možné vyzdvihnúť osobne iba v prevádzke v Bratislave. 

Kuriér

Objednávky vybavujeme expresnou službou do 2 pracovných dní, prepravu poskytujeme ZADARMO od hodnoty 30 €, inak je táto služba spoplatnená sumou 4 €. Nezabudnite do objednávacieho formulára vypísať aj platné telefónne číslo pre prípad, že by vás kuriér nezastihol. V prípade dopravy nadrozmerného tovaru (PHONOTHERM, KERDYN), vrecovaného tovaru (PAGEL) a  paletových zásielok sú účtované prepravné náklady podľa platného sadzobníka prepravcu. 

ALLMEDIA dodávka

Túto službu poskytujeme iba pre právnické osoby (firmy) a SZČO. Pre využitie tejto služby musíte mať účet v našom extranete. Táto služba je bezplatná a obmedzuje sa iba na Bratislavu, Prešov, Košice a ich okolie. 

Platba

Hotovosť

Platba v hotovosti alebo kartou v našich PROFI Centrách.

Dobierka

Platba v hotovosti kuriérovi pri preberaní zásielky. Za túto službu sa platí 1 €.

Platba na náš účet

Tatra banka, a. s. 2922704759/1100
IBAN: SK0711000000002922704759
SWIFT: TATRSKBX
Údaje k platbe dostanete v potvrdení objednávky. Zásielka bude expedovaná až  po pripísaní peňažnej sumy na účet v Tatra banke, a. s. 

Platba cez platobnú službu GoPay

Platby platobnou kartou spoločností MASTERCARD, MAESTRO, VISA a VISA  ELECTRON, platby cez internetbanking, Google Pay a platby Bitcoinami. 

 

recenzie
Odporúčanie:
Sme spokojný, rýchla komunikácia a dobré skladové zásoby.
Odporúčanie:
Komunikatívnosť , rýchlosť ,ochota a spokojnosť ...odporúčame :)
Plusy:
Expedovanie v deň vytvorenia objednávky v prípade objednania v doobedných hodinách Prehľadné kategórie v e-shope Prijateľné ceny
Mínusy:
Nedá sa vyfiltrovať podľa viac podrobnejších špecifikácií