Vitajte!

Storno objednávky 

Zrušenie objednávky zo strany kupujúceho:

Svoju objednávku môžete zrušiť bez udania dôvodu a bez storno poplatku kedykoľvek do momentu odoslania tovaru. Ak si želáte zrušiť objednávku, pošlite nám prosím email, fax alebo nám zavolajte na tel. číslo +421 917 576 799. Uveďte svoje kontaktné údaje (meno, priezvisko, tel. číslo, e-mail), číslo objednávky a názov produktu, ktorého objednanie rušíte. 

Ak ste za objednaný tovar už zaplatili celú, alebo časť kúpnej ceny, Vaše peniaze Vám vrátime na účet, z ktorého bola objednávka zaplatená. 

Zrušenie objednávky zo strany eshopu www.allmedia.sk:

Vašu objednávku môžeme podľa platných zákonov zrušiť v prípade, že ste neuviedli správne údaje (napr. nie je sa s Vami možné skontaktovať) alebo v prípade, že tovar nie je možné dodať z dôvodu ukončenej výroby alebo distribúcie alebo sa podstatne zmenila jeho cena. Ak sa zmení cena produktu, ihneď Vás budeme kontaktovať a navrhneme ďalší postup. Vašu objednávku zrušíme, ak si ju neprevezmete v jednom z našich odberných miest do 5 dní od  od doručenia potvrdenia o pripravení objednávky na odber. 

Reklamácie

Na všetky produkty platí záruka 24 mesiacov. Tovar môžete vrátiť bez udania dôvodu do 14 dní od prevzatia. Tovar nesmie byť poškodený (to sa netýka obalu). K tovaru musia byť priložené všetky dokumenty vrátane dodacieho listu alebo faktúry. Po prevzatí tovaru Vám vrátime plnú sumu, ktorú ste uhradili. Ak ste sa rozhodli vrátiť tovar, vyplňte prosím formulár na odstúpenie od zmluvy a tovar nám pošlite na adresu: 

ALLMEDIA, spol. s r. o., Pod gaštanmi 4, 821 07 Bratislava

Tovar nám prosím neposielajte na dobierku! Odporúčame Vám zásielku poistiť.

recenzie
Odporúčanie:
Sme spokojný, rýchla komunikácia a dobré skladové zásoby.
Odporúčanie:
Komunikatívnosť , rýchlosť ,ochota a spokojnosť ...odporúčame :)
Plusy:
Expedovanie v deň vytvorenia objednávky v prípade objednania v doobedných hodinách Prehľadné kategórie v e-shope Prijateľné ceny
Mínusy:
Nedá sa vyfiltrovať podľa viac podrobnejších špecifikácií