Vitajte!

Naše moderné výrobné centrum

V Pravenci (okres Prievidza) má spoločnosť ALLMEDIA výrobnú prevádzku na ploche cca 800m2 s týmto zameraním.

Výroba podkladových a rozširovacích profilov

V jednej časti nášho výrobného centra sa sústredíme na výrobu podkladových a rozširovacích profilov ALLFIX vyrobených z konštrukčných a tepelno-izolačných dosiek Phonotherm® 200 alebo Kerdyn ™ Green GFR, ktoré tvoria základ našich profilov. Všetky výhody, ktoré pri zabudovaní výplňových konštrukcií môžete získať sme do detailov napísali v článku ALLFIX - Podkladové a rozširovacie profily, ktorý si môžete prečítať tu.

Rezanie lepiacich a tesniacich pások a fólií

Druhá časť nášho výrobného centra slúži na rezanie lepiacich a tesniacich pások a fólií. Tie na mieste skladujeme, režeme na požadované rozmery, balíme a expedujeme na slovenský a český trh ako súčasť dodávky ALLFIX podkladových profilov alebo ako samostatný stavebný materiál. Viac informácií sa môžete dozvedieť v článku Nové rezacie centrum.

recenzie
Plusy:
všetko v poriadku
Mínusy:
nič
Odporúčanie:
Množstvo tovaru, ktoré mali uvedené v internetovom obchode "na sklade" v skutočnosti nemali. Pracovník mi zavolal a ospravedlnil sa, s tým že mi vedia dodať vačšiu časť a keď im príjde tovar na sklad tak mi ho ihneď pošlú. Toto bolo jediné negatívum z obchodom a nakupoval som od nich viackrát.
Odporúčanie:
Tovar a poštovné uhradené online, následne obchod zrušil objednavku a žiadal číslo uctu že poukážu platbu späť, no ani po piatich dňoch nemám peniaze vrátené.