Tel: 02 623 10 920 (po-ne 7-22h)

O nás

 

  História


Spoločnosť ALLMEDIA vznikla v roku 1990 s cieľom priniesť na slovenský a český trh kvalitné produkty v oblasti stavebníctva. V našom sortimente nájdete kotviacu techniku, stavebnú chémiu, nástroje, náradie, pásky a fólie od svetových lídrov. Vďaka dlhodobej spolupráci so špičkovými značkami vám vieme garantovať kvalitný výrobok s primeranou cenou a zaručeným servisom. Centrála v Bratislave, pobočka v Prešove a od roku 2006 aj organizačná zložka v Brne nám umožňujú zabezpečiť rýchly dodávateľský servis na Slovensku a v Českej republike. Skúsený a stabilný tím 40 zamestnancov je zárukou zákazníckych služieb na vysokej úrovni.


ALLMEDIA  Profesionalita zaväzuje


Krédo spoločnosti "Profesionalita zaväzuje" pre nás znamená nielen dodanie kvalitného produktu, ale aj garantovaný servis a profesionálne poradenstvo podporené odborným vzdelávaním zamestnancov. Investovanie spoločnosti do kvality, serióznosti a odbornosti smerom k zákazníkovi sa tak stáva výnimočnou hodnotou, na ktorej vzťah klient - firma stojí.

Široká ponuka našej spoločnosti, patenty a originálne nápady umožňujú nájsť to najlepšie riešenie pre každý váš problém.  

Školiaci technik z ISO CHEMIE ukazuje správnu montáž tesniacej pásky ISO BLOCO ONE.   Na výstave CONECO 2013 zaujali interaktívne pomôcky, na ktorých si mohli návštevníci overiť vlastnosti tesniacich pások v praxi.


        

  Výroba makiet okenných ostení a spracovanie tesniacich fólií


Rozbehnutím výroby makiet okenných ostení s montážou tesniacich pások a takisto spracovaním okenných fólií na báze EPDM, PE a PVC sme urobili ďalší krok pri rozširovaní našej ponuky určenej hlavne pre výrobcov okennej a fasádnej techniky. Pre širokú verejnosť sme pripravili webovú stránku www.montaz-okna.sk. Nájdete tu jasne vysvetlené problémy, riešania a postupy pri montáži okien tesniacimi páskami a nami vyškolené firmy v používaní tesniacich pások a fólií. 
Copyright 2013 - 2018 © ALLMEDIA, spol. s r.o. Všetky práva vyhradené.
design: Studio 001 Vytvárame internetové obchody - All4Shop.sk Vytvárame internetové obchody