Tel: 02 623 10 920 (po-ne 7-22h)
Úvod O spoločnostiReferencie

Referencie

Predsadená montáž okna na rodinnom dome

Referencie

Predsadená montáž okna znamená vysunutie okna pri montáži do roviny tepelnej izolácie stavby. Takáto montáž pomôže eliminovať tepelné mosty a posúva izotermu rosného bodu mimo plochu okna, čím zabráni tvorbe nežiaduceho kondenzátu v zimných mesiacoch.

Laser STABILA LA180L v akcii

Referencie

Vedeli ste, že nadrahšia chyba na stavbe je dôsledkom nesprávneho merania? Ako sa tomu vyhnúť? Používajte iba kvalitné a certifikované meracie prístroje. Na tieto sa môžete spoľahnúť pri značke STABILA. 

Nezávislý test píly Rage-B

Referencie

Pred mesiacom sme boli oslovení zástupcom stránky hustejvercajk.cz so záujmom o testovanie náradia EVOLUTION RAGE. Chceli si ho vyskúšať a pozrieť sa na jeho možnosti. Prvú testoval multifunkčnú Rage-B pílu.

Dve najvyššie obytné budovy Slovenska – Panorama city

Referencie

Pôvodný architektonický návrh tejto stavby vznikol ešte v roku 2007 a jeho autorom bol svetoznámy španielsky architekt Ricardo Bofilla. Krátko po vzniku tohto projektu prepukla celosvetová kríza, ktorá sa výrazne prejavila aj v realitnom biznise. 

Montáž okna do roviny tepelnej izolácie

Referencie

Už máme za sebou viacero úspešných realizácii so systémom ISO-TOP WINFRAMER a tak sa s jednou z nich chceme podeliť. Ide o systém zateplených nosných montážnych profilov.

„Projekt Prelet“ na zastávke MHD pod Mostom SNP v Bratislave

Referencie

OZ Mestské zásahy sa snaží architektonicky zveľaďovať mestské priestory. Cieľom aktivity je riešiť praktický problém (osvetlenie) s esteticky pridanou hodnotou.

Copyright 2013 - 2017 © ALLMEDIA, spol. s r.o. Všetky práva vyhradené.
design: Studio 001 Vytvárame internetové obchody - All4Shop.sk Vytvárame internetové obchody