Tel: 02 623 10 920 (po-ne 7-22h)
Úvod O spoločnostiReferencie

Referencie

Meranie s laserom STABILA LAR250

Referencie

Aké majú skúsenosti s laserom STABILA LAR250 naši zákazníci? 

Predsadená montáž okna na rodinnom dome

Referencie

Predsadená montáž okna znamená vysunutie okna pri montáži do roviny tepelnej izolácie stavby. Takáto montáž pomôže eliminovať tepelné mosty a posúva izotermu rosného bodu mimo plochu okna, čím zabráni tvorbe nežiaduceho kondenzátu v zimných mesiacoch.

Laser STABILA LA180L v akcii

Referencie

Vedeli ste, že nadrahšia chyba na stavbe je dôsledkom nesprávneho merania? Ako sa tomu vyhnúť? Používajte iba kvalitné a certifikované meracie prístroje. Na tieto sa môžete spoľahnúť pri značke STABILA. 

Nezávislý test píly Rage-B

Referencie

Pred mesiacom sme boli oslovení zástupcom stránky hustejvercajk.cz so záujmom o testovanie náradia EVOLUTION RAGE. Chceli si ho vyskúšať a pozrieť sa na jeho možnosti. Prvú testoval multifunkčnú Rage-B pílu.

Dve najvyššie obytné budovy Slovenska – Panorama city

Referencie

Pôvodný architektonický návrh tejto stavby vznikol ešte v roku 2007 a jeho autorom bol svetoznámy španielsky architekt Ricardo Bofilla. Krátko po vzniku tohto projektu prepukla celosvetová kríza, ktorá sa výrazne prejavila aj v realitnom biznise. 

Montáž okna do roviny tepelnej izolácie

Referencie

Už máme za sebou viacero úspešných realizácii so systémom ISO-TOP WINFRAMER a tak sa s jednou z nich chceme podeliť. Ide o systém zateplených nosných montážnych profilov.

Copyright 2013 - 2019 © ALLMEDIA, spol. s r.o. Všetky práva vyhradené.
design: Studio 001 Vytvárame internetové obchody - All4Shop.sk Vytvárame internetové obchody