Tel: 02 623 10 920 (po-ne 7-22h)
ÚvodPodpora

Laser STABILA LA180L v akcii

Vytváranie pravých uhlov a prenášanie osí a pomocných liniek na stavenisku je časovo náročná záležitosť. Navyše chyby v dôsledku nesprávneho merania stoja nemalé peniaze. My máme riešenie. Samonivelačný multi-líniový laser LA180L od firmy STABILA vám umožní robiť značenie rýchlejšie a presnejšie než kedykoľvek predtým.

 

STABILA LA180L

 

Tieto výhody laseru využíva pri svojej každodennej práci aj pán Koiš, ktorý pracuje v Bratislave. Pán Koiš je živnostník, ktorý okrem iného často montuje aj zábradlia. Preto potrebuje spoľahlivé zariadenie na vyrovnanie vo viacerých rovinách. Laser STABILA LA180L použiva na vymeranie rovnakého odstupu zábradlí od stien, na vymeranie vodorovnej línie a tiež na vymeranie rovnakého odstupu od steny. 

 

Podľa slov pána Koiša je toto multifunkčné zariadenie jeho každodenným spoločníkom odo dňa, keď si ho kúpil. Je jednoduché na používanie a "na diaľku automaticky zarovná líniu bez pracného doštelovávania", hovorí pán Koiš. 

 

 

 

Pri realizácii projektu Urban Residence v Bratislave využila funkcie a výhody laseru STABILA LA180 L spoločnosť JN STAV SK, s.r.o., subdodávateľ spol. FENESTRA Sk, spol. s r.o

 


Späť na zoznam referencií

Súvisiace produkty

Copyright 2013 - 2019 © ALLMEDIA, spol. s r.o. Všetky práva vyhradené.
design: Studio 001 Vytvárame internetové obchody - All4Shop.sk Vytvárame internetové obchody