Tel: 02 623 10 920 (po-ne 7-22h)
ÚvodPodpora

Špeciálne služby

 

Využite našu ponuku špeciálnych služieb pri realizácii vašej stavby, rekonštrukcie alebo kedykoľvek, keď si potrebujete byť istí energetickou hospodárnosťou budov alebo správne zrealizovanou montážou. Pre firmy ponúkame bezplatné školenia v oblasti montáže okien a presklených fasád a pre prácu s produktmi PAGEL. 

 

 

Asistenčné služby pri montáži okien* - garancia 10-ročnej záruky na tesniaci systém

 

Ponúkame Vám asistenciu na Vašej stavbe pri montáži okien a dverí.
Pre získanie certifikátu na 10-ročnú záruku Vám bude náš aplikačný technik dohliadať na montážnu partiu, aby bola montáž 100%-ná a poctivá. Výstupom stavebného dozoru je certifikát s dokumentom o zvládnutí technických požiadaviek pri montáži okien. 10 ročná záruka sa poskytuje iba pri použití uceleného systémového riešenia od spoločnosti ALLMEDIA.

„100% poctivá montáž“ vychádza z certifikácie ISO3 a je synonymom pre kvalitnú montáž okna.

Webová stránka www.montaz-okna.sk ponúka laikom nielen rady a tipy o montáži okien, ale zároveň odkazuje na spoľahlivé firmy, ktoré kvalitnú montáž realizujú.

 

 

Odborné školenia pre firmy 

 

Využite našu ponuku odborného školenia k 100% poctivej montáži okien a presklených fasád podľa najnovších noriem a smerníc. Zaškolíme Vás aj pre prácu s produktmi PAGEL. Školenia realizujeme u nás v ALLMEDIA Profi centre v Bratislave alebo vo Vašej firme či na stavbe. Bližšie informácie o školení a prihlasovací formulár na školenia nájdete tu

 

 

Kalibrácia meradiel

 

Ponúkame Vám certifikovanú kalibráciu pre stavebné meracie prístroje. Po jednoduchej kalibrácii a ostatných servisných úkonoch dostanete servisnú správu, príp. aj certifikát o kalibrácii podľa ISO noriem.

 

  Prístroj  Cena bez DPH  
  Nivelačný prístroj 25,00 €  
  Nivelačný prístroj (podľa normy ISO) 56,00 €  
  Teodolit 56,00 €  
  Teodolit (podľa normy ISO)  110,00 €  
  Rotačný laser 39,00 €  
  Rotačný laser (podľa normy ISO)  68,00 €  
  Krížový laser 33,00 €  
  Bodový laser 33,00 €  
  Laserová vodováha 33,00 €  

Späť
Copyright 2013 - 2018 © ALLMEDIA, spol. s r.o. Všetky práva vyhradené.
design: Studio 001 Vytvárame internetové obchody - All4Shop.sk Vytvárame internetové obchody