Nová Waltrovka - Metalica a Legatica

Nová Waltrovka - Metalica a Legatica

Stavba Nová Waltrovka v Prahe pozostáva z budov Metalica a Legatica. Projekt nadväzuje na úspešné dokončenie prvej a druhej fázy Waltrovky a ponúka 24.000 m² nových, moderných, kancelárskych priestorov a 4.300 m² retailových priestorov na prenájom. Nový development zahŕňa aj rezidenčnú časť so 460 bytmi a hotel so 166 izbami. Projekt získal stavebné povolenie v roku 2022.

City Campus

City Campus

Na Čiernej lúke v Českej Ostrave, konkrétne za Divadlom Antonína Dvořáka vznikol nový multifunkčný kampus Ostravskej univerzity, ktorá stavby budov realizovala v spolupráci s mestom Ostrava. City Campus bude slúžiť nielen študentom, ale aj širokej verejnosti. Je ďalším významným míľnikom v histórii univerzity aj mesta.

Hotel Thermal

Hotel Thermal

Na rekonštrukcii 3 300 m2 fasády hotela Thermal v Karlových varoch, ktorý je známy českým medzinárodným filmovým festivalom, sme sa podieľali s podkladovými profilmi, s okennými páskami a fóliami, ale tiež s tmelmi, lepidlami či penami.

Port7

Port7

Stavba PORT7 zahŕňa výstavbu 3 administratívnych budov, medzi ktorými vznikne piazza s obchodmi, reštauráciami, kaviarňami, bistrami a prevádzkami drobných služieb. Projekt je navrhovaný s cieľom získať certifikáciu LEED Platinum a ďalej aj v certifikačnom systéme WELL zameranom na zdravé vnútorné prostredie. Kancelárie najvyššej kvality. Najväčšia budova nazvaná Edinburgh s takmer 28 000 m2 tvorí chrbticovú os projektu. Na ňu nadväzujú dve menšie budovy Alexandria (4 200 m2) a Dover (3 700 m2). Dodávali sme tam ako fasádne a okenné fólie, tak aj kontaktné, fasádne lepidlá pre fólie, tesniace butylové pásky, či klampiarske lepidlá a štrukturálne tmely.

Materská škôlka

Materská škôlka

Pri stavbe novej materskej škôlky v českom meste Semily sme sa podieľali na stavbe stĺpikovo priečkovej štrukturálnej fasády. Išlo o stavbu s presklenými lomenými obvodovými stenami a dvoma kruhovými svetlíkmi kde sme dodávali produkty ako fasádny WS silikón DOWSIL 791, fasádnu fóliu EPDM COMPLETE, tesniacu fóliu Bituplast AW, lepidlo na fasádne fólie TFS, či primér ISO-TOP SPRAY.

Kineum Gårda

Kineum Gårda

Výšková kancelárska budova s ​​hotelom a wellness umiestneným v horných poschodiach. Ide o neštandardnú modulovú fasádu s trojuholníkovými sklami s plochou 15.000m2 a presklenou strechou. Projekt dosiahol BREE certikát.

Envelopa Office Center

Envelopa Office Center

Envelopa Office Center je projekt modernej administratívnej budovy v centre mesta Olomouc. Projekt má 6 nadzemných poschodí a 3 podzemné poschodia s celkovou rozlohou 15 tisíc m2 prenajímateľných plôch. Stavba získala prestížne ocenenie Najlepšia z realít – Best of Realty 2021. V parteri ponúkne služby bistro michelinského kuchára Romana Paulusa.

Biskupské gymnázium

Biskupské gymnázium

Realizácia 250m2 presklenej fasády Biskupského gymnázia Bohuslava Balbína v Českom Hradci Králové sa začala v roku 2020, a išlo o spojovací koridor medzi pôvodnou budovou a novostavbou. Jedná sa o stĺpikovo-priečkovú fasádu s presklenou strechou. Použité boli produkty ako interiérová a exteriérová EPDM fólia, tmel TFS na EPDM fólie a tmel pre štrukturálne fasády OTTOSEAL S7.