Vitajte!

Prečo nakupovať u nás?

Široký výber produktov pre stavebníctvo

Naša ponuka je naozaj obrovská. Máme produkty pre kutilov aj pre profesionálov. Ak ste v našom eshope nenašli produkt, ktorý hľadáte, kontaktujte nás. Posnažíme sa nájsť alternatívu vhodnú pre Vás. 

Bezpečná platba 

Platba prostredníctvom platobnej brány GoPay je 100% bezpečná. Náš eshop je chránený bezpečnostným certifikátom, o Vaše bezpečie na našej stránke je postarané. 

Rýchle dodanie tovaru

Ak máme tovar na sklade, sme schopní dodať Vám ho do 2 dní. Nie zriedkavo sa stáva, že zákazník má tovar už na druhý deň alebo si ho môže vyzdvihnúť v deň objednávky na našich odberných miestach. 

Zľava 5-10% pre každého registrovaného zákazníka

Mať účet u nás je výhoda - ak si u nás vytvoríte konto, jednou z nich je aj stála zľava 5-10% na každý produkt. Výška zľavy závisí od produktu. Tento benefit neplatí pre nákup bez registrácie. 

Vernostný bonus 2% pre každého zákazníka už od prvej objednávky

Už od prvého nákupu u nás Vám pripíšeme 2% zo zaplatenej sumy bez DPH do Bonusu 2%. Napríklad zo zaplatenej sumy 100 € bez DPH Vám do bonusu pripíšeme 2 € bez DPH. Tieto "peniaze" potom môžete využiť na ďalší nákup a takto ušetriť. 

Odborné poradenstvo

Ak si neviete pomôcť s výberom produktu alebo máte problém s jeho použitím, či aplikáciou, naši technickí poradcovia sú tu pre Vás. Neváhajte sa na nich obrátiť, lebo chyba v stavebníctve Vás môže vyjsť naozaj draho. 

 

recenzie
Odporúčanie:
Sme spokojný, rýchla komunikácia a dobré skladové zásoby.
Odporúčanie:
Komunikatívnosť , rýchlosť ,ochota a spokojnosť ...odporúčame :)
Plusy:
Expedovanie v deň vytvorenia objednávky v prípade objednania v doobedných hodinách Prehľadné kategórie v e-shope Prijateľné ceny
Mínusy:
Nedá sa vyfiltrovať podľa viac podrobnejších špecifikácií