Vitajte!

Na trhu so stavebnými materiálmi pôsobíme od roku 1990

V našom sortimente nájdete kotviacu techniku, stavebnú chémiu, nástroje, náradie, pásky a fólie od svetových lídrov. Vďaka dlhodobej spolupráci so špičkovými značkami vám vieme garantovať kvalitný výrobok s primeranou cenou a zaručeným servisom. Centrála v Bratislave, pobočka v Prešove a od roku 2006 aj organizačná zložka v Brne nám umožňujú zabezpečiť rýchly dodávateľský servis na Slovensku a v Českej republike. Skúsený a stabilný tím 40 zamestnancov je zárukou zákazníckych služieb na vysokej úrovni.

Krédo spoločnosti "Profesionalita zaväzuje" pre nás znamená nielen dodanie kvalitného produktu, ale aj garantovaný servis a profesionálne poradenstvo podporené odborným vzdelávaním zamestnancov. Investovanie spoločnosti do kvality, serióznosti a odbornosti smerom k zákazníkovi sa tak stáva výnimočnou hodnotou, na ktorej vzťah klient - firma stojí.

Široká ponuka našej spoločnosti, patenty a originálne nápady umožňujú nájsť to najlepšie riešenie pre každý váš problém.  

Rozbehnutím výroby makiet okenných ostení s montážou tesniacich pások a takisto spracovaním okenných fólií na báze EPDM, PE a PVC sme urobili ďalší krok pri rozširovaní našej ponuky určenej hlavne pre výrobcov okennej a fasádnej techniky. Pre širokú verejnosť sme pripravili webovú stránku www.montaz-okna.sk. Nájdete tu jasne vysvetlené problémy, riešenia a postupy pri montáži okien tesniacimi páskami a nami vyškolené firmy v používaní tesniacich pások a fólií. 

 

recenzie
Plusy:
promtné a velmi šikovný obchodník :)
Plusy:
rychle vybavenie objednavky a odoslanie, dobra kommunikacia
Odporúčanie:
Přestože jsem udělal na mé straně chybu, tak za pomoci paní Jirákové, se obchod zachoval velice vstřícně a doručil mnou objednané zboží včas, v pořádku a na správnou adresu.