Na trhu so stavebnými materiálmi pôsobíme v Slovenskej a Českej republike od roku 1990

V našom sortimente nájdete kotviacu techniku, meraciu techniku, stavebnú chémiu, nástroje, náradie, montážne systéme pre okná, dvere, fasády a pásky a fólie od svetových lídrov. Vďaka dlhodobej spolupráci so špičkovými výrobcami Vám vieme garantovať kvalitný výrobok s primeranou cenou a zaručeným servisom. Centrála a Profi Centrum v Bratislave, Profi Centrum v Prešove a od roku 2006 aj organizačná zložka v Brne nám umožňujú zabezpečiť rýchly dodávateľský servis na Slovensku a v Českej republike. Skúsený a stabilný tím 60 zamestnancov je zárukou zákazníckych služieb na vysokej úrovni.

Krédo spoločnosti "Profesionalita zaväzuje" pre nás znamená nielen dodanie kvalitného produktu, ale aj garantovaný servis a profesionálne poradenstvo podporené odborným vzdelávaním zamestnancov. Investovanie spoločnosti do kvality, serióznosti a odbornosti smerom k zákazníkovi sa tak stáva výnimočnou hodnotou, na ktorej vzťah klient - firma stojí. Široká ponuka našej spoločnosti, patenty a originálne nápady umožňujú nájsť to najlepšie riešenie pre každý Váš projekt či stavbu.

ALLMEDIA v číslach

30 582

dodávok pre veľké

stavby v SR a ČR

2 510+

aktívnych zákazníkov

9,2 mil

obrat za rok 2022

100+

projektov ročne

Web stránky zamerané na špecifické oblasti

Pre širokú verejnosť sme pripravili webovú stránku www.montaz-okna.sk. Nájdete tu jasne vysvetlené problémy, riešenia a postupy pri montáži okien tesniacimi páskami a zoznam nami vyškolených firiem pre aplikáciu tesniacich pások a fólií.

Na webovej stránke www.evolutiontools.eu nájdete širokú ponuku profesionálneho elektrického náradia a príslušenstva popredného svetového výrobcu značky EVOLUTION.

Rozvojový projekt s podporou EU: Technológie spracovania podkladových a rozširovacích profilov z konštrukčných dosiek PHONOTHERM a KERDYN

Pre rastúci záujem našich zákazníkov sme na prelome roku 2020 aj vďaka nenávratnému finančnému prostriedku z Európskeho fondu regionálneho rozvoja, operačného programu integrovaná infraštruktúra 2014 - 2020, ktorý nám sprostredkovalo Ministerstvo Hospodárstva Slovenskej republiky, investovali do technológie spracovania podkladových a rozširovacích profilov z konštrukčných dosiek PHONOTHERM a KERDYN, ktoré spracovávame pre individuálne požiadavky a distribuujeme v SR a ČR.

Moderné výrobné centrum v Pravenci (okres Prievidza)

Koncom roka 2021 sme vytvorili nárezové centrum pre lepiace a tesniace pásky a fólie, ktoré na mieste skladujeme, režeme na požadované rozmery, balíme a expedujeme. V tom istom čase u nás vzniklo oddelenie manažmentu projektov, ktoré slúži ako administratívna podpora pri príprave a implementácii produktov pre projekty v oblasti výstavby v Slovenskej a Českej republike.

Kliknutím na „Prijať všetko“ súhlasíte s tým, že môžeme o vás zhromažďovať informácie na rôzne účely vrátane: Funkcionality, Štatistiky a Marketingu