Nová séria posuvných pokosových píl od EVOLUTION

Píly R210SMS+ a R255SMS+ od Evolution sú poslednými prírastkami v rodine pokosových píl tejto značky.

Pokosové píly R210 SMS plus a R255 SMS plus od Evolution režú patentovanou multifunkčnou technológiou, ktorá reže rôzne druhy materiálu. Obe píly oproti predchádzajúcim verziám obsahujú naviac:

  • TCT multifunkčný kotúč na rôzne druhy materiálov
  • Dve upínacie svorky pre presnejšie a rýchlejšie nastavenie materiálu
  • Ochranu klznej časti, ktorá chráni pred poškodením a zabraňuje prašnosti
  • Adaptér na odsávanie a vrecko na prach pre čistejšiu a bezpečnejšiu prácu
  • Rukoväť na nosenie pre jednoduchý prenos z jedného miesta na druhé
  • 3 m kábel, ktorý znižuje potrebu používania predlžovačiek

Pokosová píla EVOLUTION R210 SMS+

Pokosová píla EVOLUTION R255 SMS+

Režú všetko

Evolution je jedným z lídrov na trhu v oblasti viacúčelových technológií rezania. S využitím TCT viacúčelovej technológie rezania, všetky píly ľahko režú oceľ, hliník, drevo (dokonca drevo s klincami) a plast jendým a tým istým kotúčom. Všetky multifunkčné čepele s karbidovým zakončením Evolution sú vyrobené v Japonsku a majú vysoko kvalitnú oceľ a výkon.

Režú oceľ za studena

Povrch rezaného materiálu na dreve a oceli je okamžite opracovateľný. Pri rezaní neprodukujú prakticky žiadne teplo, nečistoty ani iskry, čo umožňuje rýchle zaobchádzanie s rezaným materiálom.

Režú kameň, betón, keramiku

Diamantové kotúče so súvislým segmentom (Ø 210 mm a Ø 255 mm) poskytujú hladšie rezanie keramických dlaždíc a okrasných kameňov. Nie sú súčasťou balenia.

Režú bezpečne

Pri abrazívnom rezaní sa môže tvoriť nadmerné množstvo prachu, výpary, dym, oheň a dokonca môžu vzniknúť explózie. Píly Evolution TCT rýchlo režú oceľ, nevytvárajú žiadne teplo a prakticky žiadne iskry, čím tvoria oveľa bezpečnejšie pracovné prostredie.
Kliknutím na „Prijať všetko“ súhlasíte s tým, že môžeme o vás zhromažďovať informácie na rôzne účely vrátane: Funkcionality, Štatistiky a Marketingu