Tekutá fólia pre dočasnú ochranu povrchov LIQUIFOIL LF01

Ľahko odstrániteľná tekutá ochranná fólia pre dočasnú ochranu povrchov zo skla, plastu, kovu, ale aj ďalších nenasiakavých materiálov. Použitím ochrannej fólie sa znižujú dodatočné náklady na čistenie a opravu povrchov počas výstavby alebo samotnej prepravy. Táto tekutá fólia je vyrobená na báze vody a je Ph neutrálna. Je nehorľavá, netoxická a UV stabilná až do 36 mesiacov.

Tekutá fólia výrazne znižuje náklady na čistenie rámov a okien. V porovnaní s klasickými fóliami a páskami je jej aplikácia oveľa rýchlejšia a neporovnateľne jednoduchšia. Použiť možno striekaciu pištoľ alebo obyčajný maliarsky valček. Jej nanášanie na povrch je rovnako jednoduché ako pri maľovaní. Výsledkom po jej zaschnutí je priesvitná ochranná vrstva. V tomto stave sa okná aj dvere môžu aj naďalej používať.

Aplikácia tekutej ochrannej fólie LIQUIFOIL+

Výhody tekutej ochrannej fólie LIQUIFOIL LF01:

  • Výrazne znižuje náklady na čistenie rámov a okien
  • Rýchla aplikácia pomocou striekacej pištole alebo valčeka
  • Jednoducho sa odstraňuje, nelepí sa a nezostávajú po nej žiadne zbytky
  • Vhodná na sklo, plast, všetky kovové, pokovované a iné nenasiakavé povrchy
  • Fólia je na báze vody, je nehorľavá, netoxická, s UV stabilitou až do 36 mesiacov

Výsledok po nanesení tekutej fólie LIQUIFOIL+​

V prípade potreby zvýšenia ochrany povrchu, z dôvodu väčšieho zaťaženia, možno tekutú fóliu opakovane naniesť aj v hrubšej vrstve. Vďaka tomu sa dá predísť škodám spôsobených znečistením, škrabancami alebo iným poškodením, ku ktorým môže dôjsť počas výstavby alebo aj samotnej preprave.

Tekutá fólia LIQUIFOIL+ chráni povrch​

Nielen s aplikáciou, ale aj s jej odstraňovaním nie je žiaden problém. Keďže sa nelepí a nezostávajú po nej žiadne zvyšky, možno povedať, že sa veľmi ľahko odstraňuje. Stačí postupne strhnúť zaschnutú vrstvu fólie. Okrem toho, na rozdiel od bežných ochranných fólií, zanechá podstatne menej odpadu.

Odstraňovanie ochrannej fólie LIQUIFOIL+

Tekutá fólia nie je agresívna a nepoškodzuje aplikované povrchy. Je vhodná nielen na sklo, plast, kovové a pokovované povrchy, ale možno ju použiť aj na všetky ďalšie nenasiakavé materiály. Fólia je na báze vody, je šetrná k životnému prostrediu, nie je toxická a je biodegradovateľná. Okrem toho je nehorľavá a UV stabilná až do 36 mesiacov.

Kliknutím na „Prijať všetko“ súhlasíte s tým, že môžeme o vás zhromažďovať informácie na rôzne účely vrátane: Funkcionality, Štatistiky a Marketingu