Vitajte!

Podkladové a rozširovacie profily ALLFIX

 

Ak máte záujem o cenovú ponuku, vyplňte prosím, formulár nižšie. Po vyplnení údajov Vám na uvedený email pošleme ponuku.

Pokiaľ máte záujem o atypický výrobok, kontaktujte prosím svojho technického poradcu alebo náš backoffice na tel. čísle +421 905 412 760 prípadne na e-mailovej adrese vkoncik@allmedia.sk alt. allmedia@allmedia.sk.

Technický list s montážnym návodom na stiahnutie tu.

Dopyt: Vyberte si z našej ponuky štandardných profilov*

 

Vyberte, pokiaľ požadujete predvŕtať diery na mechanické pripevnenie profilu k rámu/prahu (priemer diery 6 mm + zahĺbenie hlavy skrutky 10 mm, od kraja 150 mm, osová vzdialenosť 600 mm).
Pri profiloch dlhých cez 3000 mm vieme pripraviť tesárske spoje (pero/drážka alebo rybiny) pre jednoduché nadpájanie profilov.
Vyberte si tmel na spoj rámu a podkladového profilu - pružný lepiaci tmel ISPOFLEX 40FC 600 ml, ktorý slúži aj na vzduchotesné a vodotesné spojenie profilu s rámom/prahom.
recenzie
Odporúčanie:
Ochotný predávajúci, zavolal a poradil
Plusy:
zľava 31 € na výročie - nákup za 100 €
Mínusy:
objednávku sme museli rozpísať na 4 x - uplatnenie zľavy 4 x sme platili dopravu, napriek tomu boli dve objednávky nabalené v jednom balení objednávky boli dodaná na 2x v troch baleniach - naša pracnosť pri odbere - na ukor zľavy zvýšenie cien izo pások
Odporúčanie:
Rýclo a dobre.