Vitajte!

Podkladové a rozširovacie profily ALLFIX

 

Ak máte záujem o cenovú ponuku, vyplňte prosím, formulár nižšie. Po vyplnení údajov Vám na uvedený email pošleme ponuku.

Pokiaľ máte záujem o atypický výrobok, kontaktujte prosím svojho technického poradcu alebo náš backoffice na tel. čísle +421 905 412 760 prípadne na e-mailovej adrese vkoncik@allmedia.sk alt. allmedia@allmedia.sk.

Technický list s montážnym návodom na stiahnutie tu.

Dopyt: Vyberte si z našej ponuky štandardných profilov*

 

Vyberte, pokiaľ požadujete predvŕtať diery na mechanické pripevnenie profilu k rámu/prahu (priemer diery 6 mm + zahĺbenie hlavy skrutky 10 mm, od kraja 150 mm, osová vzdialenosť 600 mm).
Pri profiloch dlhých cez 3000 mm vieme pripraviť tesárske spoje (pero/drážka alebo rybiny) pre jednoduché nadpájanie profilov.
Vyberte si tmel na spoj rámu a podkladového profilu - pružný lepiaci tmel ISPOFLEX 40FC 600 ml, ktorý slúži aj na vzduchotesné a vodotesné spojenie profilu s rámom/prahom.
recenzie
Plusy:
Nízke ceny Široký sortiment Kvalitné produkty Rýchlosť doručenia - naozaj do 24h ak objednáte pred 13:00
Mínusy:
Poslali nesprávne pásky Nízka kvalita balenia, navyše plytvanie materiálom Dodali menej špičiek k lepidlu ako lepidiel, špičiek malo byť 1:1 ale dostal som asi len 3 špičky k 7 lepidiel Slabá komunikácia, pomalé alebo žiadne odozvy
Odporúčanie:
široký a dostupný sortiment, dobré ceny
Plusy:
tovar doručený načas
Odporúčanie:
Vzorný prístup volali mi že dostali objednávku a tovar pripravujú na expedíciu