Lepenie parozábran

Potrebujete zabezpečiť vzuchotesnosť prestupov, spojov a stavebných konštrukcií pre Váš pasívny alebo nízkoenergetický dom ? Máme pre Vás riešenie.

Pri pasívnych a nízkoenergetických domoch sú azda najdôležitejším faktorom o.i. vzuchotesnosť. Je veľmi dôležité myslieť na detaily a vyvarovať prúdeniu vzuchu pri spojoch a prestupoch cez stavebné konštrukcie, aj tým najmenším. Parozábrany (parobrzdy a parostropy) a parotesné tesniace manžety, pásky, fólie a tmely sú najlepším riešením ako sa vyhnúť prúdeniu vzduchu v stavebnej konštrukcii. Naše produkty pre vzuchotesné utesnenie nachádzajú využitie či už pri tesnení prechodov stien, alebo zásuvkových spojov, ale tiež vodoinštalácií a iných druhov prepojení, ktoré so sebou prinášajú riziko prestupu vzduchu. V tejto časti obľúbeného magazínu RTVS Postav dom, zasaď strom si ukážeme možnosti aplikácie takýchto parotesných materiálov.

Premiéra 24.4.2021

Kliknutím na „Prijať všetko“ súhlasíte s tým, že môžeme o vás zhromažďovať informácie na rôzne účely vrátane: Funkcionality, Štatistiky a Marketingu