Pílenie

Pílenie je jednoduchý a efektívny spôsob rezania materiálov. Naše produkty sú navrhnuté tak, aby poskytovali presné a hladké rezy bez veľkého úsilia. Vďaka príslušenstvu na pílenie sa tak pílenie stáva ešte rýchlejším a efektívnejším, preto možno ľahko a presne rezať rôzne materiály ako drevo, plast, či kov podľa Vašich potrieb.

Možnosti rezania kovov

V tejto časti obľúbeného magazínu RTVS Postav dom, zasaď strom si predstavíme nové technológie a možnosti rezania kovov. Používate na pílenie kovov abrazívne kotúče, ale rýchlo sa Vám zničia ? Riešením sú nové možnosti rezania a diamantový kotúč BOSCH.

Čítajte viac
Možnosti rezania kovov

Kotúčové píly na kovy

Rezanie kovov za studena ? Bez iskier ? Ako po masle ? V ďalšej reportáži obľúbeného magazínu RTVS Postav dom, zasaď strom sme sa pozreli na zúbky kotúčovým pílam na kovy.

Čítajte viac
Kotúčové píly na kovy

Chvostové píly

Ako rezať väčšie kusy rôznych druhov materiálu ? V tejto časti si predstavíme chvostové píly a k nim určené pílové listy na rôzne druhy materiálov.

Čítajte viac
Chvostové píly
Kliknutím na „Prijať všetko“ súhlasíte s tým, že môžeme o vás zhromažďovať informácie na rôzne účely vrátane: Funkcionality, Štatistiky a Marketingu