Meranie

Meranie je jednou z najdôležitejších pracovných procesov v stavebníctve. Proces merania umožňuje presné zisťovanie hodnôt rôznych parametrov. Vďaka tomu je možné zabezpečiť kvalitu výrobkov a stavieb, čo zvyšuje efektivitu a znižuje náklady. Meranie sa dotýka azda všetkých odvetví, ako napríklad priemysel, zdravotníctvo, výskum a vývoj. Jeho použitie je jednoduché a spoľahlivé, čo zaručuje presné výsledky.

Skenovanie stien

Ako určiť presné miesto predmetu v stene ? V tejto časti budeme skenovať steny so skenerom, ktorý dokáže určiť presné miesto nežiadaného predmetu.

Čítajte viac
Skenovanie stien

Rotačné lasery

Ako zmerať rovinu na milimeter presne ? V tejto časti sa budeme s Richardom venovať rotačným laserom a ich maximálne presnému meraniu.

Čítajte viac
Rotačné lasery

Osádzanie zásuvky a vypínača

Ako jednoducho a presne osadiť zásuvku alebo vypínač? V tejto časti Richard predstavil viacero užitočných pomôcok, ktoré sa dajú využiť pri inštalácii elektrických zásuviek a vypínačov.

Čítajte viac
Osádzanie zásuvky a vypínača
Kliknutím na „Prijať všetko“ súhlasíte s tým, že môžeme o vás zhromažďovať informácie na rôzne účely vrátane: Funkcionality, Štatistiky a Marketingu