Aventin Shopping

Na výstavbe nákupného centra v Českej Jihlave, ktoré sa nachádza na ploche cca. 176 000 m2 a jeho prenajímateľná plocha je v prvej etape 26 000 m2, sme sa s našimi produktami podieľali na stavbe preskleného fasádneho plášťa.

Čítajte viac
Aventin Shopping

Ikea

Pri výstavbe svetového obchodného domu IKEA v Brne sme sa podieľali dodávkou produktov pre fasádny plášť. Išlo o omietateľné pásky, tesniace hliníkové fólie a ochranné fólie, polyuretánové peny a hybridné lepiace tmely a kontaktné lepidlá na fasádne fólie.

Čítajte viac
Ikea

Výstavisko Praha Holešovice

Na výstavisku v pražských Holešoviciach sme sa na ploche 4000m2 podieľali na rekonštrukcii častí B, C, D a E Křížikových pavilónov a to dodávkou rôznych fasádnych a konštrukčných produktov.

Čítajte viac
Výstavisko Praha Holešovice

Kia

Pri stavbe 300m2 fasády nového showroomu KIA v českom meste Zlín, sme sa podielali na tvarovo netradičnej celosklenenej štrukturálnej fasáde. Novostavba je prevedená podľa KIA MOTORS – CUBE RED, ktorého charakteristikou je kubický tvar.

Čítajte viac
Kia

Eperia II

Opláštenie budovy prebiehalo pod taktovkou spoločnosti BAVEX K2.sk, s.r.o. pomocou multipriamkového lasera STABILA LA 180 L, fasádnej fólie EPDM EXTERIER COMPLETE s tesniacou páskou ALU FIXBAND.

Čítajte viac
Eperia II

ALLMEDIA Profi Centrum Bratislava

Budova Profi Centra Bratislava vyrástla z betónových prefabrikátov, ktoré boli utesnené komprimačnými (expanznými) páskami ISO, pružným polyuretánový tmelom OTTOSEAL P305. Takisto boli použité okenné pásky ISO a ďalšie profesionálne produkty z nášho portfólia, ako chemické a mechanické kotvy MKT, či diamantové vrtáky.

Čítajte viac
ALLMEDIA Profi Centrum Bratislava

Hornbach

Dodávaný nosný sortiment pre opláštenie budovy ako náradie, kotviaca a spojovacia technika, brusivo, stavebná chémia a tesniace pásky.

Čítajte viac
Hornbach
Kliknutím na „Prijať všetko“ súhlasíte s tým, že môžeme o vás zhromažďovať informácie na rôzne účely vrátane: Funkcionality, Štatistiky a Marketingu