Nová Waltrovka - Metalica a Legatica

Stavba Nová Waltrovka v Prahe pozostáva z budov Metalica a Legatica. Projekt nadväzuje na úspešné dokončenie prvej a druhej fázy Waltrovky a ponúka 24.000 m² nových, moderných, kancelárskych priestorov a 4.300 m² retailových priestorov na prenájom. Nový development zahŕňa aj rezidenčnú časť so 460 bytmi a hotel so 166 izbami. Projekt získal stavebné povolenie v roku 2022.

Čítajte viac
Nová Waltrovka - Metalica a Legatica

City Campus

Na Čiernej lúke v Českej Ostrave, konkrétne za Divadlom Antonína Dvořáka vznikol nový multifunkčný kampus Ostravskej univerzity, ktorá stavby budov realizovala v spolupráci s mestom Ostrava. City Campus bude slúžiť nielen študentom, ale aj širokej verejnosti. Je ďalším významným míľnikom v histórii univerzity aj mesta.

Čítajte viac
City Campus

Hotel Thermal

Na rekonštrukcii 3 300 m2 fasády hotela Thermal v Karlových varoch, ktorý je známy českým medzinárodným filmovým festivalom, sme sa podieľali s podkladovými profilmi, s okennými páskami a fóliami, ale tiež s tmelmi, lepidlami či penami.

Čítajte viac
Hotel Thermal

Port7

Stavba PORT7 zahŕňa výstavbu 3 administratívnych budov, medzi ktorými vznikne piazza s obchodmi, reštauráciami, kaviarňami, bistrami a prevádzkami drobných služieb. Projekt je navrhovaný s cieľom získať certifikáciu LEED Platinum a ďalej aj v certifikačnom systéme WELL zameranom na zdravé vnútorné prostredie. Kancelárie najvyššej kvality. Najväčšia budova nazvaná Edinburgh s takmer 28 000 m2 tvorí chrbticovú os projektu. Na ňu nadväzujú dve menšie budovy Alexandria (4 200 m2) a Dover (3 700 m2). Dodávali sme tam ako fasádne a okenné fólie, tak aj kontaktné, fasádne lepidlá pre fólie, tesniace butylové pásky, či klampiarske lepidlá a štrukturálne tmely.

Čítajte viac
Port7

Materská škôlka

Pri stavbe novej materskej škôlky v českom meste Semily sme sa podieľali na stavbe stĺpikovo priečkovej štrukturálnej fasády. Išlo o stavbu s presklenými lomenými obvodovými stenami a dvoma kruhovými svetlíkmi kde sme dodávali produkty ako fasádny WS silikón DOWSIL 791, fasádnu fóliu EPDM COMPLETE, tesniacu fóliu Bituplast AW, lepidlo na fasádne fólie TFS, či primér ISO-TOP SPRAY.

Čítajte viac
Materská škôlka

Kineum Gårda

Výšková kancelárska budova s ​​hotelom a wellness umiestneným v horných poschodiach. Ide o neštandardnú modulovú fasádu s trojuholníkovými sklami s plochou 15.000m2 a presklenou strechou. Projekt dosiahol BREE certikát.

Čítajte viac
Kineum Gårda

Envelopa Office Center

Envelopa Office Center je projekt modernej administratívnej budovy v centre mesta Olomouc. Projekt má 6 nadzemných poschodí a 3 podzemné poschodia s celkovou rozlohou 15 tisíc m2 prenajímateľných plôch. Stavba získala prestížne ocenenie Najlepšia z realít – Best of Realty 2021. V parteri ponúkne služby bistro michelinského kuchára Romana Paulusa.

Čítajte viac
Envelopa Office Center

Biskupské gymnázium

Realizácia 250m2 presklenej fasády Biskupského gymnázia Bohuslava Balbína v Českom Hradci Králové sa začala v roku 2020, a išlo o spojovací koridor medzi pôvodnou budovou a novostavbou. Jedná sa o stĺpikovo-priečkovú fasádu s presklenou strechou. Použité boli produkty ako interiérová a exteriérová EPDM fólia, tmel TFS na EPDM fólie a tmel pre štrukturálne fasády OTTOSEAL S7.

Čítajte viac
Biskupské gymnázium

ČSOB Banka

Obvodový plášť novej ČSOB banky v Hradci Králové tvorí modulová fasáda s vonkajšími žalúziami na výšku podlažia. Okná budovy sú otváravé na celú výšku, majú šírku 0,6 metra a sú osadené v rozostupe 4,05 metra. Fasádu na prízemí tvorí celopresklený plášť. Na tejto budove boli použité trojsklá, v častiach konkávneho pôdorysu so zasklením ohýbaným sklom. Trojsklo účinne zaisťuje nielen tepelnú a zvukovú izoláciu, ale aj tepelnú pohodu v interiéri vďaka minimalizácii sálania povrchu v teplotne extrémnych dňoch.

Čítajte viac
ČSOB Banka

Hotel Stages

Pri stavbe STAGES HOTEL Prague sme sa podielali našimi produktami na výstavbe jeho fasádneho plášťa. Hotel ponúka 300 izieb vrátane 27 apartmánov, 6 multifunkčných konferenčných miestností, moderný Backstage Bar s vonkajšou terasou a štýlovú reštauráciu s prístupom do vnútorného átria v celkovej kapacite až 270 hostí, unikátny Music lounge pre jedinečné eventy, fitness a podzemnú garáž pre 100 vozidiel.

Čítajte viac
Hotel Stages
Kliknutím na „Prijať všetko“ súhlasíte s tým, že môžeme o vás zhromažďovať informácie na rôzne účely vrátane: Funkcionality, Štatistiky a Marketingu